loader image
www.aikido-suchdol.cz

Aikido Dojo
Suchdol nad Odrou

Náš oddíl, nazýván také dojo, byl založen na podzim roku 2002 Romanem Madurou. Najdete nás na malebném okraji obce Suchdol nad Odrou, v chráněné krajinné oblasti Poodří. Dojo, se rozprostírá na ploše 60 m² a aktuálně se těší podpoře 50 členů.

Roman Madura

5. Dan Aikikai, Shidoin. Člen technické komise SAA. Dojo Cho - Aikido Dojo Suchdol nad Odrou a Olomouc Aikikai.

Jsme hrdými členy Slovenské Aikido Asociace | Aikikai Slovakia, kterou aktivně podporujeme a pomáháme ji formovat už od času našeho založení. Jsme držiteli Hombu Recognition, což je oprávnění od hlavní centrály světového aikido v Tokiu – Aikikai Hombu Dojo Tokyo, k udělování mezinárodně uznávaných technických stupňů Dan. Jako řádní členové IAF – International Aikido Federation, jsme plně akceptovanou organizací aikido.

V našem Aikido Dojo Suchdol nad Odrou provozujeme tři dětské skupiny (mladší, starší a juniory) a dvě skupiny dospělých (začátečníky a pokročilé). Každá skupina má tréninky minimálně dvakrát týdně. Kromě pravidelných tréninků také pořádáme a účastníme se víkendových seminářů a letních škol. Náš zkušební řád vychází z didaktického systému výuky aikido, který vytvořil sensei Masatomi Ikeda, 7. Dan Aikikai, Shihan, čestný technický ředitel Slovenské Aikido Asociace. Nabízíme také cvičení Hojo (tradiční škola šermu), Seitai (zdravotní systém) a Iaido (umění tasení meče).

Na úvodní fotografii můžete vidět snímek z našeho 15. výročí, stejně jako v následujícím videu.

Naše dojo je vždy přátelské a vítající, těšíme se na vaši návštěvu.

15 let Aikido Dojo Suchdol nad Odrou, Aikikai Slovakia, Roman Madura, 5. Dan

Učitelé Aikido Dojo
Suchdol nad Odrou

Roman Madura

5. Dan Aikikai, Shidoin,
člen Technické Komise SAA.
Hlavní učitel oddílu.

Benedikt Pánek

3. Dan Aikikai.
Učitel náboru a pokročilých.‏

Pavel Kožuch

2. Dan Aikikai.
Učitel pokročilých.

Lenka Tymráková

2. Kyu.
Učitel dětí.‏‏‎